О компании Контакты Доставка Оплата Новости Справочники Скачать Вход на сайт
Корзина

Про компанію ПАТ «АвтоКрАЗ»

Про компанію ПАТ «АвтоКрАЗ»

Про компанію ПАТ «АвтоКрАЗ»

Про компанію ПАТ «АвтоКрАЗ» 

Історія «КрАЗу» — це довгий і важкий шлях до автозаводу світового рівня. Підприємство за весь період свого існування, починаючи з 1945 року, тричі змінювало характер виробництва. Але, незважаючи на часту реорганізацію, «КрАЗ» — одне з небагатьох підприємств в країні, якому вдалося увійти до десятки лідерів автомобілебудування.

Сьогодні Публічне акціонерне товариство «АвтоКрАЗ»:
- гранд автомобільної промисловості України, що входить до десятки провідних світових лідерів з виробництва великовантажних автомобілів;
- єдиний виробник в Україні вантажівок, що має замкнутий технологічний цикл виробництва;
- індустріальне крило фінансово-промислової групи «Фінанси та Кредит».

ПАТ «АвтоКрАЗ» виробляє широку гаму вантажних автомобілів і запасних частин до них, а також причепи та напівпричепи. Крім цього, автозавод виготовляє молольні кулі для гірничорудних підприємств, дрібне вагонне литво, різний інструмент.

Модельний ряд бренду «КрАЗ» налічує 33 базові моделі, майже 350 модифікацій і понад 1500 комплектацій дво- , три- і чотиривісних вантажівок з різними компонувальними рішеннями. Це — автомобілі-самоскидисідельні тягачібортові автомобілілісовози і сортиментовозиавтомобільні шасі під монтаж різного спецобладнання, причепи і напівпричепи.

За час існування торговельної марки «КрАЗ», починаючи з 1959 року, з конвеєра автозаводу зійшло понад 814 000 одиниць вантажних автомобілів. За останні роки гамма продукції, яку випускає Кременчуцький автозавод, значно розширилася, насамперед, за рахунок нових моделей спецтехніки та автомобілів перспективного покоління з компонуванням «кабіна над двигуном». Це комунальна техніка, автопоїзди-ваговози вантажопідйомністю до 75 тонн, броньована техніка та інші.

Виробництво автомобілів КрАЗ націлене на основні сегменти ринку: будівництво, дорожнє і комунальне господарства, гірничодобувну і лісозаготівельну промисловість, нафтогазовий комплекс, збройні сили і підрозділи з ліквідації надзвичайних ситуацій.

Вантажівки КрАЗ відповідають сучасним вимогам міжнародних стандартів з екологічної та дорожньої безпеки. Система менеджменту якістю ПАТ «АвтоКрАЗ» сертифікована на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Кваліфікований персонал підприємства налічує понад 300 видів професій. Загальна чисельність працівників Кременчуцького автомобільного заводу становить близько 4 500 осіб.

Вантажівки КрАЗ відомі своїми міццю, надійністю і простотою в експлуатації та ремонті більш ніж в 70 країнах світу. На стійкість і витривалість їх перевірив час і мільйони кілометрів доріг та бездоріжжя, суворий клімат усіх континентів.

Географія продажів автомобілів КрАЗ послідовно розширюється за рахунок освоєння нових ринків збуту: тільки за останній час вдалося вийти на ринки, де КрАЗ раніше не був присутній, у тому числі Руанди, М'янми, Македонії, Філіппін, Таїланду.

Публічне акціонерне товариство «АвтоКрАЗ» включає в себе дві збутові структури:

Управління з продажів здійснює реалізацію продукції в Україні та країнах СНД;
Зовнішньоторговельна фірма КрАЗ поставляє автомобілі КрАЗ на експорт.

Источник: http://www.autokraz.com.ua/index.php/uk/pro-kompaniyu

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (20)